Trafikte bir yıldaki can ve mal kaybının bir büyük savaşla eşdeğerde olduğunu biliyor muydunuz?

İYİ BİR SÜRÜCÜ OLABİLMENİZ İÇİN,
 
Kullanacağınız aracı çok iyi tanımanız, bu alanda beceri kazanmanız, meleke ve yeteneklerinizi  geliştirmeniz, sürüş tekniği ve güvenliğini öğrenmeniz, sürücüsü olarak aracınızda yapılacak periyodik bakımları öğrenmeniz , servise ihtiyaç duyulmayan olası arızaları giderebilmeyi (lastik
değiştirme gibi) öğrenmeniz ve uygulayabilmeniz gerekir.
Unutmayalım ki kazaların büyük çoğunluğu sürücü hatasından kaynaklanmaktadır.
 
Trafikte belirlenmiş kuralları (trafiğin dilini) çok iyi öğrenerek uygulayabilmeniz ve çevreye duyarlı olmanız  gerekir. Olası kazalarda yaralananlara bilinçli bir ön müdahale yapabilmeniz, onların yaşam şanslarının artmasına katkıda bulunabilmeniz için ilkyardım bilgilerini çok iyi öğrenmeniz ve uygulayabilmeniz gerekir. Bunun için sizi bu amaca uygun donanımlara, alanlarında uzman ve seçkin kadroya, çağdaş mekanlara ve kurumsal birikime sahip olan sürücü kursumuza bekliyoruz.
 
Kursumuz 1989 yılında kurulmuş Türkiye'nin ilk kurslarındandır. Dede den toruna, halen eğitimine devam etmekte olup %99 gibi mükemmele yakın bir oran ile sürücü adaylarımızı ehliyet sahibi yapmaktadır. Semaş Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu, geride bıraktığı 27 yıldan aldığı güçle,  A1 - A2 -A - B  - D   sınıflarına ait sürücü belgesinin eğitimini vermektedir. Sürüş eğitimi uzman hocalarımız tarafından akan trafikte verilmektedir. Aynı zamanda araç güvenli sürüş eğitimlerini de özel olarak veriyoruz. Motosiklet temel ve ileri, güvenli sürüş eğitimleri ise Tüm Türkiye genelinde pek çok motosiklet sürücüsünü eğiten Melih Yeşildağ tarafından kapalı pistte verilmektedir. 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!