Motosiklet Eğitmenimiz MELİH YEŞİLDAĞ Kimdir

Melih YEŞİLDAĞ Kimdir ? •1959 yılında Eskişehir de dünyaya gelmiştir. Motosiklet sevdası ve tanışması 6 yaşında abisinin VELOSOLEX marka motosikletiyle başlamıştır. 1987 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğü İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde göreve gelmiş ve R65 BMW motosiklet ile motorlu trafik polisliğine başlamıştır. •1992 yı..

Özel Direksiyon Dersinde Kampanya

Deneyimli Bay ve Bayan Direksiyon öğretmenlerimizin eşliğinde, Son Model Araçlarımızla, Akan Trafikte Özel direksiyon dersleri verilir.  Şimdi Özel direksiyon derslerinde kaçırılmayacak Kampanya var sizde bu fırsatlardan faydalanmak istermisiniz? 10 Derslik paket program alanlara indiriim  

Ehliyet Randevu

Yazılı ve Direksiyon sınavlarını tamamladıktan sonra Kursumuzdan teslim alacağınız Sürücü Sertifika Belgesi ve diğer evraklarınızla birlikte Ehliyet başvurusu yapmadan önce E-Randevu sistemiyle bağlı bulunduğunuz ilçeden online olarak randevu almanız gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra ehliyetler adresinize gönderilecektir. ..

SRC'de Sınavsız Belge Hakkı

25 Şubat 2003 yılından önce Ehliyet sahibiyseniz ve bu tarihten önce en az 90 gün sigortanız var (B sınıfında sigorta şartı aranmaz) ise sizde sınava girmeden SRC Belgenizi alabilirsiniz.   ÜDY Türü Mesleki Yeterlilik Belgesi; ÜDY 1 Uluslararası Yolcu Taşımacılığı, ÜDY 2 YurtiçiYolcu Taşımacılığı, ÜDY 3 Uluslararası Yü..

Psikoteknik Belgeleri

Ticari araç sürücülerinin alması zorunlu olan bu belgeler için 2 Adet Resim,  Ehliyet ve Nüfus Cüzdanı ile birlikte Müracat etmeniz gerekmektedir.  Bir kaç teste tabi tutulduktan sonra başarılı olan Ticari araç sürücülerine verilen Psikoteknik raporlarının geçerlilik süresi 5 Yıl ile sınırlı olup bu süre sonunda tekrar aynı belgelerl..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!